Słoneczny Zakątek to nowa inwestycja na mapie Szobiszowic, zlokalizowana u zbiegu ulic Esperantystów i Zamenhofa w Gliwicach. To wyjątkowe miejsce dla miłośników kameralnego stylu życia ceniących sobie spokój, którzy jednak chcą pozostać w niedalekiej odległości od centrum miasta. Kameralna zabudowa, wysoki standard, komfortowe mieszkania i starannie zaprojektowane części wspólne sprawiają, że to jedna z ciekawszych inwestycji z charakterystycznym klimatem.

Zadbaliśmy o komfort wizualny i jakość, co zauważyć można w eleganckiej i minimalistycznej bryle. Świetliki na zielonym dachu, tak bliskim naturze, elegancka elewacja ze szlachetnym kamieniem, przeszklone balkony z drewnianymi przesłonami zapewniającymi komfort także latem oraz windy podkreślają wysoki standard wykończenia.

Lokale zaprojektowane są z naciskiem na wygodę przestrzeni i zmaksymalizowania funkcjonalności. Każde mieszkanie posiada taras lub ogród co pozwala mieszkańcom być blisko natury i cieszyć się zaciszem Słonecznego Zakątka. Usytuowanie budynków względem stron świata oraz panoramiczne okna sprawiają, że lokale są bardzo dobrze nasłonecznione, a drewniane przesłony zapobiegają przed nadmierną penetracją słońca i pozwalają na komfortowy odpoczynek…

Do dyspozycji mieszkańców są dostępne miejsca postojowe w garażu podziemnym, co poprawia estetykę otoczenia.