LOKAL TYPU D


Oprócz cichej i klimatycznej lokalizacji inwestycja posiada kolejny atrybut wyróżniający ją na tle innych – jest to dach zielony, który nie tylko wspomaga funkcjonowanie budynku ale jest także proekologiczny. Zwiększa powierzchnie biologicznie czynna i polepsza mikroklimat mieszkań.

LOKAL TYPU C


Wielkopołaciowe przeszklenia okien o drewnianych oprawach zapewniają komfort naturalnego oświetlenia. Obecność sosnowych żaluzji zewnętrznych chronią mieszkańców przed zbytnim nagrzewaniem się pomieszczeń lub niechcianym efektom olśnienia.

Składa się z kuchni połączonej z salonem, spiżarni, dwóch pokoi, łazienki oraz tarasu lub balkonu.

LOKAL TYPU B


Mieszkania zostały przemyślanie zaprojektowane tak, aby zaspokoić rozmaite potrzeby różnych użytkowników. Dzięki ergonomicznym rozwiązaniom dają one możliwość indywidualnego dopasowania przestrzeni przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności.

Składa się z kuchni połączonej z salonem, spiżarni, dwóch pokoi, łazienki oraz tarasu lub balkonu.

LOKAL TYPU A


I kondygnacja mieści 4 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni. Każde mieszkanie posiada taras. Teren zielony przyległy do tarasów jest prywatnym ogródkiem każdego lokalu.

Składa się z kuchni połączone z salonem, spiżarni, dwóch pokoi – w tym jeden z garderobą, łazienki oraz tarasu lub balkonu.